{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
Sepetinizde adet ürün var
Ara Toplam :
TL
ALIŞVERİŞİ TAMAMLA Sepete Git
ÜCRETSİZ GÖNDERİM
Ücretsiz gönderim için uygun
Anasayfa / Değerler

DEĞERLER

STEPEVI "yeniden tanımlanmış halı geleneği, yenilikçi işçilik ve kitlesel özel üretim ile yaratılan zamansız, rafine ve modern lüks halılar" felsefesini benimser ve sürekli olarak sürdürülebilir ve eşsiz halıları yaratmanın farklı yollarını arar. 


Rafine Modern Lüks 

STEPEVI'nin iplikleri ve tasarımları, geçmişten, gösterişten ve duygulardan ilham alarak havalı ve abartısız çağdaş tasarım hikayesi anlatır. 

Zamansız Tasarım Felsefesi 

Onlarca yıllık deneyim, her bir STEPEVI ürününün tamamen özgün olmasını sağlıyor.Tüm koleksiyonlar lüks dokular ve çağdaş renk paletleri kullanılarak zahmetsiz zarafetleriyle tanımlanabilecek tasarımlardan oluşur. 

Yenilikçilik 

STEPEVI, yüksek tasarım ideallerini geleneksel dokuma teknikleriyle harmanlayıp, en son teknoloji ile birleştirerek halıyı yeniden icat etti. STEPEVI, halıların mümkün olduğunca lüks olmasını sağlarken, kendini tasarım ve üretimde sürekli iyileştirmeye adayarak alanında uzmanlaşmıştır. 

Ayrıcalıklı Kalite 

STEPEVI halılarının efsanevi kalitesi, sadece en iyi malzemeleri kullanmaya olan inancından ve Türkiye'deki zanaatkarların uzmanlığından kaynaklanmaktadır. STEPEVI, düşünülmüş tasarımın anlamını ve kişisel ifadenin değerini anlar. 

Gelenek ve Teknoloji 

 Tanınmış bir uluslararası çağdaş lüks marka olmasına rağmen, STEPEVI'nin kökleri, uzmanlığın ve geleneğin rakipsiz kaldığı dünyanın kilim başkenti İstanbul'dadır. STEPEVI, "mutlu ürünleri" garanti eden bir kurumsal yönetim disiplini ile geleneksel bir sektörde teknolojiyi yüksek kaliteyle birleştirmekte öncüdür.