{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "Hakkımızda" }
{ "type": "gtmStart" }
Sepetinizde adet ürün var
Ara Toplam :
TL
ALIŞVERİŞİ TAMAMLA Sepete Git
ÜCRETSİZ GÖNDERİM
Ücretsiz gönderim için uygun
Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Tarihten gelen özelliklerimizle, geleneklerimize bağlılığımızla Anadolu kültürüne ait bir masalı çağdaş anlayışla yeniden yazıyoruz.


STEPEVI, 2005 yılında Cem Şengör ve Ayşegül Yürekli Şengör tarafından kuruldu. Üç kuşaktır ailelerinde süren geleneksel halıcılık mirası Şengör çiftinin yönetimi altında yeniden tasarlandı; dünyanın önde gelen tasarım ve moda başkentlerinde mağaza ve ofislerle hızla büyüyen yeni bir şirkete dönüştü. “Rafine modern lüks” felsefesini benimseyen İstanbul merkezli şirket, özelleştirilmiş ürün ve sürdürülebilirlik değerlerini sürekli yeniliyor.

Kökleri dünyada halıcılığın başkentine dayanan STEPEVI, gelenek ile yeniliği buluşturarak iş anlayışını dönüştürdü. Bu felsefeyle halıyı lüks iç mekanların öncü ürünü haline getirdi. Bugün STEPEVI, özel konutlar, otelcilik sektörü ve perakende endüstrileri için geliştirdiği koleksiyonu ve kişiye özel çözümleri ile büyük bir üne sahip. Marka birçok bireysel müşteriye ve dünyanın önde gelen lüks markalarına, mimari ofislerine, iç mimarlarına ve gayrimenkul şirketlerine hizmet vermekte.

STEPEVI, Avrupa'nın en büyük entegre hand-tufted halı üretim tesislerine sahip oluşuyla da sektöre öncülük yapıyor. Üretim tesisi, geçmişte geleneksel halı dokumacılığıyla ünlü Isparta şehrinde bulunmaktadır. Saf ipek, özel yün karışımları, keten ve viskondan yapılmış özel STEPEVI halılarının kalitesi, sadece en iyi malzemelerin kullanılmasından değil, aynı zamanda özel yetişmiş uzmanlar tarafından teknolojinin ve ustalığın bir arada uygulanmasından kaynaklanmaktadır.

Şirket, İstanbul'un yanı sıra Paris, Milano, Londra, New York ve Münih'teki showroomları ile dünya çapında güçlü bir konuma sahiptir. STEPEVI, özel konutlar, ofis binaları ve yatları içeren projeler için üst seviyede bir ‘kişisel üretim’ hizmeti sunmaktadır. Buna ek olarak, dünyanın önde gelen lüks otel ve perakende markaları, şirketin güçlü portföyünden ve özgün projelendirme becerilerinden yararlanmaktadır. Bugün STEPEVI, dünyada lüks halı sektörünün öncü markası olarak kabul edilmektedir.