{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }
Sepetinizde adet ürün var
Ara Toplam :
TL
ALIŞVERİŞİ TAMAMLA Sepete Git
ÜCRETSİZ GÖNDERİM
Ücretsiz gönderim için uygun
Anasayfa / Üreti̇m

ÜRETİM

Tüm STEPEVI halıları, halı üretimiyle özdeşleşen Isparta'daki üretim tesisinde üretilmektedir. STEPEVI, Avrupa ve Orta Doğu'daki en büyük entegre halı üretim merkezine sahiptir. Markayı ayrıştıran özelliklerden biri de üretimde kullandığı yenilikçi teknolojilerini sürekli geliştirmesidir. 

Mutlu Ürünler 

STEPEVI, hammaddeden üretime kadar yaşam döngülerinin her aşamasında toplum ve çevre üzerinde minimum etkiye sahip ürünler üretmeye çalışmaktadır. STEPEVI, tedarikçileriyle birlikte çalışarak sağlık, güvenlik ve çevre standartlarınının karşılanmasını, üretim ve dağıtım süreçlerindeki kaynak kullanımlarının iyileştirilmesini, çalışanların sağlık ve güvenliğinin korunmasını ve adil çalışma koşulları sağlayarak sosyal haklara saygı gösterilmesini öncelik olarak belirlemiştir. 

STEPEVI, modaya uygun bir koleksiyona sahip rafine ve modern bir iç mekân markası olmanın doğası gereği, boya ve kimyasal kullanmakla yükümlüdür. STEPEVI bu kimyasalları sorumlu bir şekilde kullanarak, çalışanları, müşterileri veya çevre için risk oluşturmaması için gerekli önemleri almıştır. Bu koşulu karşılamak için tedarikçi ve kurum içi boyahanelerde, tutkallama ve bitirme tezgahlarında düzenli olarak kendini global standartlara göre denetler. 

STEPEVI, müşterilerinin talep ettiği tüm renk ve fiziksel kalite testleri için gerekli bilgileri paylaşmaya ve numune hazırlamaya hazırdır.